ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Založení společnosti

 • Pokud si chcete Vaši společnost založit sami, jsme i v této oblasti připraveni poskytnout Vám komplexní servis a vyřešit pro Vás veškeré související formality.

  Společnost pro Vás založíme přesně dle Vašich potřeb a požadavků v nejkratší možné době. Poradíme Vám, jak do zakladatelských dokumentů správně zformulovat Vaše specifické požadavky, zajistíme konání valné hromady u spolehlivého notáře a přímý zápis společnosti do obchodního rejstříku, zařídíme pro Vás rovněž živnostenská či jiná oprávnění, sídlo, apod.

  Nominee servis

  Služba spočívá v poskytnutí osob, které budou dosazeny jako členové statutárního orgánu společností či jako jejich společníků (akcionářů).

  Jedná se o zcela legální postup, který naši klienti využívají nejčastěji z těchto důvodů:

  • Klient chce chránit své soukromí či má zájem zůstat z jiných důvodů v anonymitě;
  • Klient nemá k dispozici dostatek osob, které by mohl dosadit do potřebných pozic;
  • Klient má zájem o eliminaci podnikatelských rizik ve vztahu ke své osobě;

   

  Našim klientům nabízíme obsazení následujících pozic našimi lidmi:

  • Jednatel ve společnosti s ručením omezeným.
  • Společník ve společnosti s ručením omezeným.
  • Člen představenstva v akciové nebo evropské společnosti.
  • Člen dozorčí rady v akciové nebo evropské společnosti.
  • Akcionář v akciové nebo evropské společnosti.

   

  Z důvodu zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti pro naše klienty doporučujeme, aby služba nominee servisu byla poskytována společně s dalšími službami naší společnosti, a to zejména:

  • Poskytnutí sídla společnosti (zajistíme, aby např. nominee ředitel byl v sídle přítomen v případě potřeby, aby zde přebíral poštu společnosti apod.)
  • Právní servis, daňový servis – dokumenty týkající se společnosti budou kontrolovány naším právním oddělením, případně daňovými poradci, tak aby byl nominee servis zajištěn za každých podmínek na té nejvyšší úrovni;
  • Vedení účetnictví – u společností s nominee servisem vedeme účetnictví, tak aby i v této oblasti společnost řádně plnila veškeré své zákonné povinnosti.

   

  Založení účtu v bance

  Pro řádné fungování společnosti je nezbytné, aby tato společnost měla zřízen účet v bance. Našim klientům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti při zakládání bankovních účtů. Velmi oblíbená je pak mezi našimi klienty široká nabídka účtů v zahraničních bankách (více zde).

  Rádi si vyslechneme Vaše požadavky na bankovní účet a představy o jeho užívání, dle kterých pro Vás vybereme tu nejvhodnější banku z celého světa. Vyplníme za Vás příslušné formuláře, vyžádáme od Vás několik dokumentů a po založení Vám důkladně vysvětlíme, jak užívat účet se všemi jeho atributy (internetové bankovnictví, platební karty apod.). Pokud budete potřebovat, rádi Vám pomůžeme i s realizací bankovních transakcí.

  založení společnosti - kontakt

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IČO: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 774 553 446

Zajímá Vás více?


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK
Top