ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Tržní kapitalizace všech kryptoměn překonala jeden bilion USD

tržní kapitalizace kryptoměn

Čas od času Vás na našem webu informujeme o dění ve světě kryptoměn, o jejich technických přednostech, úskalích a rozdílech mezi nimi. Kolik a především za kolik jich ale na světě je?

Odpůrci kryptoměn budou mj. pravděpodobně argumentovat jejich nestálostí a jistotou investice především do nemovitostí a drahých kovů. Začátkem letošního roku se nicméně tržní kapitalizace součtu všech kryptoměn vyšplhala na astronomický jeden bilion USD. Dnes, o měsíc později, je již tato hodnota o více než 10 % vyšší, 1,139 bilionů USD. Pro představu, celková tržní kapitalizace se v tuto chvíli pohybuje těsně pod 1,5 biliony USD.

Nadpoloviční většinou 62 % tomuto objemu ne zcela překvapivě dominuje bitcoin, postupně ale roste i podíl etherea. Ethereum se sice nemůže pyšnit mamutí tržní kapitalizací bitcoinu, v tuto chvíli jej ale dvojnásobně překonává tempem růstu tržní kapitalizace.

Konec hry? Hodnota akcií GameStop už je zřejmě za zenitem, co nám její vývoj ukázal?Cena surové ropy se zotavuje z pandemického šoku

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top