ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Těžaři si šetří své bitcoiny

Bitcoin hranice jeho ceny

Vytěžit, převést na burzu kryptoměn a inkasovat fiat. To je obvyklý postup minerů – těžařů bitcoinu (a dalších kryptoměn), kteří za použití výkonných počítačů generují určité množství kryptoměny. S cenou bitcoinu, která se, ač s určitými výkyvy, šplhá do stále vyšších čísel, ale řada minerů tuto strategii mění.

Za poslední měsíc kleslo množství bitcoinů, které byly hned po vytěžení ihned převedeny na kryptoměnné burzy, o 40 %. Lze předpokládat, že se žádný velkoobjemový nárazový prodej zásob bitcoinů těžebních společností nechystá (pozn.: jinak tomu bylo v lednu letošního roku, kdy došlo k nárazovému převodu 15.000 „spících“ bitcoinů na burzy kryptoměn), uvážíme-li, že za poslední rok bitcoin devítinásobně zvýšil svou hodnotu. Ostatně i samotná hodnota těžařských společností roste – průměrná hodnota akcií čtyř největších amerických těžařských společností se za poslední rok zvýšila dokonce padesátinásobně.

Kypr posouvá deadline pro přiznání k dani z příjmů právnických osobNemovitostní fondy jsou stále bezpečným přístavem ve světě investic

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top