ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

S.R.O. na klíč

Společnost s ručením omezeným (dále jen s.r.o.) lze pořídit v zásadě třemi základními způsoby. Prvním z nich je odkoupení již existující společnosti od jiné osoby prostřednictvím převodu obchodních podílů. Druhou možností je pořídit si tzv. ready-made s.r.o., neboli předzaloženou společnost.

Takové jsou založeny výhradně za účelem následného prodeje a do doby koupě nevykonává žádnou obchodní činnost. Výhodou ready-made společnosti je rychlost vyřízení, se společností můžete v podstatě ihned začít podnikat. Nevýhodou je, že pokaždé je třeba učinit minimálně některé dílčí změny ve společnosti, jako je výměna jednatelů, změna sídla apod. Tyto úkony se samozřejmě promítají do finálních nákladů na pořízení takové společnosti.

Třetí alternativou je založení s.r.o. na klíč, tedy založení zbrusu nové společnosti, od začátku přizpůsobené přáním a potřebám klienta. Navíc, od 1.1.2014 není nutné při zakládání kapitálové obchodní společnosti skládat základní kapitál 200.000 Kč. Nově postačí kapitál o minimální výši 1 Kč. Nutnost složení poměrně vysoké částky dříve odrazovala podnikatele od zakládání sro na klíč. Z toho důvodu dávali raději přednost ready-made společnostem, které měly kapitál už splacený.

Výhody a založení s.r.o. na klíč

K výhodám s.r.o. na klíč jednoznačně patří to, že firma pro Vaše podnikání je vybudována od úplně prvního kroku a přesně odráží Vaše cíle a plány. Další předností založení s.r.o. na klíč oproti jiným způsobům získání s.r.o. je „křišťálově“ čistá historie společnosti, o které máte stoprocentní přehled.

Máte tak jistotu, že Vás při podnikání nedoženou žádní kostlivci z minulosti, jako se to může stát třeba v případě koupě již fungující společnosti, která může být zatížena dluhy a problémy z předchozí činnosti.

Zakládání s.r.o. na klíč je vždy individuální a každá s.r.o. na klíč je unikátní. Před rozhodnutím o s.r.o. na klíč je vhodné mít již základní strukturu společnosti – v jaké oblasti hospodářství bude společnost podnikat a jakou výši základního kapitálu chceme nastavit. Pochopitelně je třeba zvážit i název společnosti a prověřit jeho dostupnost.

Parker & Hill pak na základě Vašich požadavků zajistí veškeré formality včetně notářských zápisů o založení společnosti (tzn. sepsání zakladatelské listiny nebo společenské smlouvy). Dále obstarají potřebné dokumenty, získají pro společnost živnostenská oprávnění a zařídí zápis nové společnosti do obchodního rejstříku. Na Vaše přání vyřídí i registraci společnosti u příslušného finančního úřadu.

založení s.r.o. na klíč

Založit s.r.o. na klíč není časově ani finančně náročné. Založení společnosti zabere několik dnů přípravy, samotný zápis do příslušného obchodního rejstříku pak provede přímo notář. De facto okamžitě máte k dispozici IČ Vaší nové společnosti a platný výpis z obchodního rejstříku.

Kontaktujte nás a začneme s Vaší společností ještě dnes.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zajímá Vás více?


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK
Top