ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Prodej ready made společnosti

 • Ať již potřebujete novou obchodní společnost z jakéhokoli důvodu, nejjednodušší a nejrychlejší cestou k jejímu získání je nepochybně nákup tzv. ready made společnosti. Jedná se o společnost, kterou jsme pro Vás již založili zcela v souladu s právním řádem České republiky a v této kondici ji udržujeme dosud.

  Koupí ready-made společnosti se vyhnete zdlouhavému procesu jejího zakládání, často i nákladům na právního poradce, a jediné co bude třeba udělat, je společnost na Vás převést. Při koupi ready-made firmy ušetříte spoustu času, který můžete zužitkovat například na plánování obchodního plánu Vaší budoucí společnosti. Koupit ready made společnost nebylo nikdy tak snadné!

  O našich ready made společnostech vždy (mimo jiné) platí, že:

  • Byly založeny a zapsány do obchodního rejstříku zcela v souladu s právním řádem.
  • Nikdy nevykonávaly žádnou činnost.
  • Mají 100% splacený základní kapitál.
  • Mají přidělené daňové identifikační číslo.
  • Mají širokou škálu předmětů podnikání.
  • Nemají žádné závazky ani pohledávky.

  Převod ready made s.r.o. společnosti u nás nebude složitý ani zdlouhavý. Pokud si navíc předem rozmyslíte některé základní otázky, může již první kontakt vést k vyřešení hlavních formalit. Z Vaší strany budeme zejména potřebovat název zvolené ready made firmy, osoby společníků, předmět podnikání společnosti, statutární orgány (kdo bude jednatelem, členem představenstva apod.).

  Ready-made společnost, při převodu na Vaši osobu, můžeme dále upravit a přizpůsobit podle Vašich představ. Můžeme doplnit například předmět činnosti nebo můžeme požádat za Vás o koncesovanou živnost, rozdělit / sloučit základní kapitál nebo stanovit zastupování společnosti ve formě prokuristy

  Rovněž bude potřeba vyřešit otázku umístění sídla společnosti. Tu jsme pro Vás schopni velmi efektivně vyřešit umístěním sídla společnosti na naší adrese. V naší nabídce naleznete různá sídla na různých adresách společně s dalšími službami. Může je využít pro:

  • přeposílání pošty
  • využití reprezentativních zasedacích místností pro jednání s klíčovými klienty
  • apod.

  Mezi největší výhody sídla od Parker & Hill patří především minimální náklady na provoz sídla a dále komplexní poradenský servis na jednom místě. Více podrobnějších informací o našich sídlech naleznete ZDE.

  Další doplňkovou službou je i vedení účetnictví společnosti. Cena je stanovena podle základních účetních balíčků od 2.000 Kč do 12.500 Kč. 

  Cena ready made společnosti

  Ceník ready made společností naleznete na následujícím odkazu ZDE.

  Uvedená cena zahrnuje veškeré náklady související s koupí ready-made společnosti. Ceny jsou tedy konečné a nebudou Vám účtovány už žádné další poplatky. Není ready-made společnost podle Vašich představ?

  Rádi Vám budeme asistovat a založíme Vám novou ready made sro firmu přesně dle Vašich podnikatelských potřeb a požadavků. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poskytneme podporu během celé doby Vašeho podnikání na jednom místě. 

  prodej ready made společností

  NOVINKY Z OBLASTI ČESKÝCH READY MADE SPOLEČNOSTÍ


Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zajímá Vás více?


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK
Top