ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.

Prodej ready made společnosti

 • Ať již potřebujete novou obchodní společnost z jakéhokoli důvodu, nejjednodušší a nejrychlejší cestou k jejímu získání je nepochybně nákup tzv. ready-made společnosti. Jedná se o společnost, kterou jsme pro Vás již založili zcela v souladu s právním řádem České republiky a v této kondici ji udržujeme dosud.

  Koupí ready-made společnosti se vyhnete zdlouhavému procesu jejího zakládání, často     i nákladům na právního poradce, a jediné co bude třeba udělat, je společnost na Vás převést. Při koupi ready-made společnosti ušetříte spoustu času, který můžete zužitkovat například na plánování obchodního plánu Vaší budoucí společnosti. 

  O našich společnostech vždy (mimo jiné) platí, že:

  • Byly založeny a zapsány do obchodního rejstříku zcela v souladu s právním řádem.
  • Nikdy nevykonávaly žádnou činnost.
  • Mají 100% splacený základní kapitál.
  • Mají přidělené daňové identifikační číslo.
  • Mají širokou škálu předmětů podnikání.
  • Nemají žádné závazky ani pohledávky.

  Převod společnosti u nás nebude složitý ani zdlouhavý. Pokud si navíc předem rozmyslíte některé základní otázky, může již první kontakt vést k vyřešení hlavních formalit. Z Vaší strany budeme zejména potřebovat údaj o názvu společnosti, osobách společníků, předmětech podnikání společnosti, statutárních orgánech (kdo bude jednatelem, členem představenstva apod.). Ready-made společnost, při převodu na Vaši osobu, můžeme dále upravit a přizpůsobit podle Vašich představ. Můžeme doplnit například předmět činnosti nebo můžeme požádat za Vás o koncesovanou živnost, rozdělit / sloučit základní kapitál apod.

  Rovněž bude potřeba vyřešit otázku umístění sídla společnosti. Tu jsme pro Vás schopni velmi efektivně vyřešit umístěním sídla na naší adrese. V naší nabídce naleznete různá sídla na různých adresách a s dalšími službami. Může se jednat například o přeposílání pošty, využití reprezentativních zasedacích místností pro jednání s klíčovými klienty apod. Více informací o této službě naleznete ZDE.

  Cena ready-made společnosti

  Ceník ready made společností naleznete ZDE. Uvedená cena zahrnuje veškeré náklady související s koupí ready-made společnosti. Ceny jsou tedy konečné a nebudou Vám účtovány už žádné další poplatky. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poskytneme podporu během celé doby Vašeho podnikání. 

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zajímá Vás více?
Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK