ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.

Offshore společnosti

Offshore společnosti snadno a rychle

Jako offshore společnost označujeme firmu založenou a registrovanou společností se sídlem v zemi s výhodným daňovým režimem, tzv. „daňovém ráji“.

V jednotlivých „daňových rájích“ se režim zdanění příjmů společnosti a zdanění dividend může lišit, avšak obecně platí, že daňové zatížení je podstatně nižší než v České republice.

Vytvoření offshorové struktury tak představuje ideální způsob daňové optimalizace, který zároveň zabezpečuje zajištění anonymity vlastnické struktury společnosti, případně celého holdingu. Se zakládáním offshore společností máme bohaté zkušenosti, kterým můžete využít.

Naše společnost Parker & Hill nabízí svým klientům nejen samotné ready-made offshore společnosti snadno a rychle (případně založení offshorové společnosti „na míru“) v některém z „daňových rájů“ (např. Kypr, Velká Británie, Nizozemí, Seychely atd.), ale také vytvoření a vybudování potřebné offshorové struktury, která je nezbytná pro zajištění účinné daňové optimalizace.

Součástí ceny za offshore společnost je samozřejmě i poskytnutí sídla společnosti v dané zemi a zajištění nominee služeb.

Dobře známe problematiku, která může nastat při zakládání offshore společností a tak dokážeme ušetřit Váš čas i peníze.

Offshore společnosti – Parker & Hill – snadná cesta k firmě v zahraničí.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zajímá Vás více?
Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK