ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Obchodní rejstříky a registry

 • Zde najdete informace a odkazy ohledně přístupu do zahraničních obchodních rejstříků většiny států Evropské Unie a některých dalších. Informace poskytované v jednotlivých státech mají různý rozsah, u některých jsou i údaje o výši poplatků.

   

  V současné době lze nahlížet do rejstříků zemí, kterými jsou Austrálie, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Island, Kanada, Lotyšsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, SRN, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA, Velká Británie.

   

  V případě některých zemí jsou informace dostupné v Obchodním rejstříku Evropské Unie (European Business Register). Jde o tyto země: Belgie, Irsko, Řecko, Dánsko, Itálie, SRN, Estonsko, Lotyšsko, Španělsko, Finsko, Norsko, Švédsko, Francie, Rakousko. Zahraniční obchodní rejstřík se neustále aktualizuje a do budoucna lze očekávat, že bude dále rozšiřován o nové členské země EU.

   

  European Business Register (Obchodní rejstřík Evropské Unie) obsahuje informace o přístupech do zahraničních obchodních rejstříků a jiných databází, které obsahují informace o ekonomických subjektech a poplatcích za tyto informace.

  Odkazy na zahraniční obchodní rejstříky a registry

  Austrálie – informace o australských společnostech lze vyhledat přes stránky www.asic.gov.au/ Informace na těchto stránkách nejsou zpoplatněné.

  Belgie – belgická pobočka Evropské databáze firem (Euro DB) www.eurodb.be obsahuje informace o belgických firmách a ceníky za poskytování výpisů

  Bulharskowww.asme.bg – na této adrese najdeme registr malých a středních bulharských firem .

  Dánsko – Dánská agentura obchodu a firem DCCA – www.eogs.dk/ naleznete zde přehled poplatků informací z databáze.

  Estonsko – Centrum rejstříků, spadajícím pod estonské Ministerstvo spravedlnosti –www.rik.ee Zdarma jsou zde informace: jméno společnosti, reg. číslo, status společnosti, výše základního jmění společnosti, soud, u kterého je společnost evidována, adresa společnosti a datum zápisu do obchodního rejstříku. Ostatní informace jsou za poplatek.

  Finsko – informace o finských firmách lze získat na stránkách www.prh.fi Některé informace jsou zdarma, některé zpoplatněné. Stránky obsahují ceník.

  Francie – informace naleznete na stránkách www.infogreffe.fr/societes/ Stránky obsahují i ceník za zpoplatněné informace.

  Irsko – Companies registration Office www.cro.ie – informace o irských firmách a přehled poplatků za výpisy z rejstříku.

  Island – informace o islandských firmách nalezneme na webu www.rsk.is/fyrirtaekjaskra

  Itálie – informace o italských subjektech (italský obchodní rejstřík) jsou na stránkách www.infocamere.it, obecné informace o rejstříku jsou i v angličtině, samotné výpisy pouze v italštině.

  Jersey – o firmách majících sídlo na britském ostrově Jersey jsou informace dostupné na internetových stránkách www.jerseyfsc.org

  Kanada – informace o kanadských firmách jsou přístupné bezplatně na celostátním registru Industry Canada Některé provincie mají ještě své vlastní registry, např. Nova Scotia, New Brunswick, Ontario

  Kypr – obchodní rejstřík Kypr umožňuje přístup k ověření aktuálního stavu dané společnosti. Přístup do kyperského obchodního rejstříku je zdarma a najdete ho na stránce https://efiling.drcor.mcit.gov.cy. Vyhledávání je možné dle jména nebo čísla společnosti. V elektronickém archívu úřadu vedoucí obchodní rejstřík jsou uloženy subjekty zapsané už od roku 1923 do současnosti.

  Lotyšsko – o lotyšských firmách lze nalézt informace na www.lursoft.lv Je tu i přehled poplatků za poskytnutí informací a dále zde můžeme nalézt grafické zobrazení vztahů mezi subjekty.

  Lucembursko – o lucemburských společnostech lze zjistit některé informace na Registre de Commerce et des Sociétés, Základní informace jako např. obchodní název či identifikační číslo jsou zdarma, ostatní informace jsou zpoplatněny.

  Německo – o německých firmách jsou informace k dispozici na www.creditreform.de Jde o německou pobočku Mezinárodní hospodářské databanky – Creditreform. Není to obchodní rejstřík ale pouze soukromá databáze firem.

  Nizozemí – nizozemské firmy lze nalézt přes www.kvk.nl Výpis z rejstříku je placený a u společností lze vyhledat informace v podobném rozsahu, jako v České republice.

  Norsko – informace o norských firmách jsou k dispozici na www.brreg.no přehled poplatků je uveden na odkaze Information fees, většina jich není zpoplatněna

  Nový Zélandwww.business.govt.nz/ na těchto stránkách, spravovaných novozélandským Ministerstvem ekonomiky, lze vyhledat informace o novozélandských společnostech, spolu s ceníkem za poskytnuté informace.

  Polsko – o polských firmách lze zjistit informace na webu www.teleadreson.pl Na stránkách je k dispozici i ceník za vstup do databáze.

  Rakousko – informace o rakouských firmách jsou dostupné v komerční databázi firem na www.telekom.at Registrace v této databázi je dobrovolná a je zpoplatněna. Databáze obsahuje i přehled poplatků za poskytování informací.

  Řecko – informace o řeckých firmách lze vyhledat na adrese www.acci.gr

  Slovensko – přístup k informacím o slovenských společnostech je obdobný jako v České republice, zdarma na stránkách Ministerstva spravedlnosti, na adrese www.orsr.sk

  Španělsko – informace o španělských firmách lze vyhledat na stránkách www.registradores.org

  Švédsko – informace o údajích švédských firem jsou k dispozici na adrese www.prv.se Stránky obsahují přehled poplatků za výpisy z této databáze.

  Švýcarsko – informace nejsou dostupné přes European business register, nalezneme je na adrese www.zefix.admin.ch Jde o federální ústřední registr švýcarských firem, ze kterého je možný také přístup do většiny kantonálních registrů. Kantonální registr má většina kantonů ale rozsah poskytovaných informací, stejně jako jejich zpoplatnění, se mohou napříč kantony lišit.

  Velká Británie – základní informace lze zdarma vyhledat na WebCHeck, podrobnější informace jsou zpoplatněny. Na stránkách www.companieshouse.gov.uk lze najít informace o cenách.

  USA – na rozdíl od jiných federací neexistuje federální registr a informace jsou dostupné jen v registrech jednotlivých států.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zajímá Vás více?


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK
Top