ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Nizozemí zablokovalo rozpočet ostrova Svatý Eustach

eustatius

Karibskému ostrovu Svatý Eustach, který je součástí Nizozemského království, byl zamítnut jeho rozpočet pro rok 2017. Učinil tak nizozemský ministr pro vnitřní vztahy a vztahy království Ronald Plasterk.

Zákon, kterému podléhají ostrovy Bonaire, Svatý Eustach a Saba, vyžaduje, aby jejich rozpočet schválil právě ministr pro vnitřní vztahy a vztahy království. Plasterk však odmítnul rozpočet pro rok 2017 posvětit, protože obsahuje příliš vysoké výdaje na zaměstnance, nebere v úvahu možné nepředvídatelné výdaje, a naopak náklady uvažované pro implementaci plánu, který má řešit finanční a administrativní problémy ostrova, jsou nedostatečné.

Nyní je na výkonné radě Svatého Eustacha, aby připravila návrh nového rozpočtu, který bude v souladu se zákonem. Do doby, než bude rozpočet schválen, musí všechny výdaje od 1. ledna 2017 schvalovat ministr pro vnitřní vztahy a vztahy království.

Gibraltar a Spojené království se připravují na brexitové vyjednáváníTaiwanský parlament schvaľuje DPH pre internetových predajcov

Share Your Thoughts

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top