ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Nastal zvýšený zájem o režim soukromého umístění Jersey

business-3141342_1920

Manažeři fondů registrovaných v Jersey volí stále častěji prodávat do Evropy prostřednictvím národních režimů soukromého umístění (NPPR) podle Směrnice o správcích alternativních investičních fondů, vyplývá z průzkumu Agentury pro podporu finančních služeb (AIFMD) společnosti Jersey Finance.

Jersey Finance uvádí, že údaje zpracované Komisí pro finanční služby Jersey, která reguluje odvětví finančních služeb na ostrově, ukazují, že v Jersey bylo povoleno v prosinci minulého roku prodávat do Evropy prostřednictvím NPPR, a to celkem 149 správcům alternativních investičních fondů, což představuje nárůst o 17 procent oproti prosinci 2016.

Ve stejném období se celkový počet alternativních investičních fondů z Jersey uváděných na trh v Evropě prostřednictvím NPPR výrazně zvýšil na 291, což představuje meziroční nárůst o 15 %. Kromě toho společnost Jersey Finance říká, že Komise v současné době schválila v Jersey celkem 31 depozitářů v AIFMD. Tento počet se v průběhu roku zvýšil o sedm procent.

Geoff Cook, generální ředitel společnosti Jersey Finance, řekl: ,,Pokračujeme ve spolupráci s komunitami pro správu fondů jak v EU, tak i mimo ni, takže je potěšením vidět tak silné přijetí osvědčeného režimu soukromého umisťování v Jersey. Pět let poté, co byla AIFMD zavedena, je to cesta, která je očividně efektivní a poskytuje alternativním manažerům jasný, efektivní a budoucí způsob zabezpečení přístupu k investičnímu kapitálu Evropské unie.”

Konzervativní a transformované fondy: Jaké jsou rozdíly?Veřejný rejstřík má pomoct s přehledností svěřenských fondů

Share Your Thoughts

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top