ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Mezinárodní burza podporuje firmy v rámci trhu s finančními nástroji

blur-1853262_1920

Mezinárodní burza cenných papírů (TISE), dříve Burza cenných papírů na Normanských ostrovech, zahájila službu, která pomáhá místním firmám poskytujícím finanční služby při dosahování souladu s novými celoevropskými identifikačními požadavky.

Podle směrnice EU o trzích finančních nástrojů II (MiFID II), která vstoupila v platnost od 3. ledna 2017, musí podniky poskytující finanční služby s ochotou působit v členských státech Evropské unie, získat jedinečný 20 místný alfanumerický identifikační kód, známý jako identifikátor právnické osoby (LEI).

TISE říká, že je nyní schopna jednat jako “přístupná cesta”, díky níž mohou místní firmy získat identifikátory právnických osob pro své vlastní subjekty nebo pro své klienty z londýnské burzy cenných papírů (LSE).

Fiona Le Poidevin, generální ředitel burzy TISE, uvedla: “Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout tuto novou službu, která pomůže místním finančním firmám získat LEI pro své vlastní subjekty i pro své klienty. Tato služba je otevřená pro oba existující členy burzy a také nečlenské firmy, se kterými nemáme již existující vztah … Věříme, že nabídka administrativního centra pro získání, obnovení a udržování jednorázových nebo více LEI s LSE by mohla být atraktivní pro místní finanční služby. “

TISE tvrdí, že za každou žádost o LEI bude účtovat počáteční poplatek ve výši 155 GBP (USD207) a jednotlivý identifikátor právnické osoby bude mít roční poplatek za obnovení ve výši GBP95.

Další informace o této službě naleznete na webové stránce služby LEI společnosti TISE.

Guernsey zakončuje rok největší M&A dohodouAdvokátní offshore společnost Appleby se potácí s napadením hackera

Share Your Thoughts

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top