ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Kypr umožní svým společnostem rozložit si DPH za prosinec a leden do tří splátek

Kyperské ministerstvo financí umožní společnostem registrovaným k dani z přidané hodnoty uhradit daň za prosinec 2020 a leden 2021 formou tří splátek. Za normálních okolností by prosincová daň byla splatná 10. března a lednová 10. dubna. Společnosti mají nyní možnost uhradit daň za prosinec 2020 a leden 2021 dohromady formou tří splátek o stejné výši – 10. dubna, 10. května a 10. června. Je jen na nich, zda splátkového kalendáře využijí v celém rozsahu, nebo část daně zaplatí (či již zaplatily) před 10. dubnem a do tří splátek o stejné výši se rozdělí pouze zbývající dlužná daň.

Podobný postup, tedy možnost opožděného zaplacení DPH a rozdělení DPH do splátek, aplikoval Kypr už loni v listopadu, kdy DPH splatnou 10. listopadu umožnil společnostem splácet dokonce v šesti splátkách od listopadu až do dubna letošního roku. Není tedy vyloučeno, že se s kyperským splátkovým kalendářem pro DPH nesetkáváme naposledy.

Seychely si od nového zákona o korporátní dani slibují vyškrtnutí z černé listiny EUCeny hypoték dosáhly svého dna. Úrokové sazby nyní začínají opět růst.

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top