ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Kryptomemy – dogecoin se utrhl ze řetězu

Meme stock

Už nějaký ten pátek zpátky jsme Vás informovali o memestocks (připomeňte si zde) – akciích, jejichž hodnota roste na základě popularity, generované mj. prostřednictvím komických obrázků – memů. Co se ale stane, když memes proniknou mezi kryptoměny?

Doge, tedy japonský pes Shiba-Inu, jehož fotografie, opatřená popisky psanými noční můrou typografů – Comic Sans MS, v roce 2013 obletěla svět, ve stejném roce pronikl jako vtip i do světa digitálních měn v podobě kryptoměny dogecoin. Komický byl tehdy, jako nicméně i v začátcích bitcoinu, i jeho kurs. Časy se ale mění, poptávka po kryptoměnách roste a ti, kterým „ujel vlak“ s bitcoinem a ethereem, se ohlížejí po altcoinech, které mají potenciál (třeba právě ten memetický) a tím pádem jejich podíl na trhu s kryptoměnami roste. Výsledek? Zatímco bitcoinu v tuto chvíli chybí víc než 10.000 USD, aby opět dosáhl svého historického maxima, dogecoin byl tento víkend třetí nejobchodovanější kryptoměnou.

Blíží se termín pro úhradu daně z nemovitostí – jak to bude se lhůtami?Na obzoru je zvýšení daňové slevy na dítě a zrušení limitu pro daňový bonus

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top