ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Ethereum v objemu transakcí překonává bitcoin

Ethereum 2021

Pokud jsme Vás v uplynulých měsících informovali o dění ve světě kryptoměn, byla řeč zpravidla o bitcoinu. Není se čemu divit – zejména koncem minulého roku zaznamenala pilotní kryptoměna dramatický nárůst hodnoty. V současné době se její hodnota pohybuje okolo 37.000 USD, přičemž se bitcoin letos „podíval“ i nad 40.000 USD.

Není ale radno zapomínat ani na tzv. altcoins, tedy ostatní kryptoměny. Dnes bude řeč o „číslu 2“, tedy kryptoměně ethereum. Tato kryptoměna se sice s hodnotou lehce pod 1.400 USD nemůže rovnat čtyřicetitisícovému bitcoinu, nominální hodnota ale není jediným měrným faktorem. V uplynulých čtyřiadvaceti hodinách předstihlo ethereum bitcoin v objemu transakcí. Zatímco bitcoin dosáhl objemu transakcí 9.3 mld. USD, ethereum jej s 12.3 mld. USD překonalo o celé tři miliardy USD. Ethereum také stejně jako bitcoin zaznamenalo s koncem roku značný nárůst hodnoty – v posledním čtvrtletí uplynulého roku se jeho hodnota zdvojnásobila.

Novela zákona o obchodních korporacích zasáhla organizační strukturu monistických akciových společnostíRůst cen nemovitostí zpomaluje, pokles cen hypoték by se měl brzy zastavit

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top