ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Dosud se neobjevily důkazy o existenci kryptoměny Petro

Prezident ve Venezuele Nicolás Maduro přišel se státní virtuální měnou Petro asi před půl rokem. Hlavním cílem pro její vytvoření bylo vysvobození Venezuely z obrovského ekonomického propadu.

Problém je ale v tom, že tato kryptoměna se nedá najít ani na adresách, či na úřadech, které by ji měly zaštiťovat. Na místě, kde by měl stát oficiální úřad, jak zmiňuje venezuelská vláda, žádná kancelář není. Webové stránky úřadu rovněž nejsou k dispozici.

Pracovníci ministerstva financí se k záležitosti odmítají vyjadřovat. Mlčí také úřady. Agentura Reuters se je snažila kontaktovat, na telefonáty však nikdo nereaguje. Z dostupných informací vyplývá, že žádný místní podnik s Petrem neobchoduje, nepřijímá jej, dokonce se neobjevuje ani na kryptoměnové burze.

Podle agentury Reuters nejsou k dohledání žádné Petro transakce. Kde je tedy jistota, že poměrně nová kryptoměna skutečně vznikla? Existuje skupina lidí, která o digitální měnu měla zájem, ale oficiálně nic nedostala. Jeden investor prý obdržel token, který ale odmítl ukázat jako důkaz.

České dráhy splatily pětileté dluhopisyAkcie Synbiolu i Agrofertu jsou ve svěřenských fondech

Share Your Thoughts

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top