ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Broker licence

 • Panamská korporace pro finanční služby

  Toto řešení se ukázalo jako velmi oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí založit offshorové společnosti pro finanční služby. Lze získat licenci od ministerstva obchodu, která společnosti umožňuje poskytovat takové finanční služby jako je zpracování plateb, faktoring, leasing, obchodování se vzácnými kovy, inkaso směnek a související služby, debetní & kreditní karty, obchodování se zlatem, stříbrem a platinou a další činnosti, které lze na požádání do licence doplnit.

  Společnost se dále může zabývat legálním podnikáním, licence se však uděluje konkrétně pro výše uvedené činnosti. Nejdůležitější činností pro klienty je zpracování plateb. Díky této licenci může společnost prokázat jakékoli bance nebo jiným institucím a úřadům, že je oprávněna spravovat na svých účtech finanční prostředky třetích osob.

  Mnoho bank dnes vyžaduje, aby společnost prokázala původ finančních prostředků a konečné vlastnictví. Společnost s finančními prostředky třetích osob na svých účtech a bez státem vydané licence k prokázání, že je oprávněna tyto finanční prostředky držet a zpracovávat, se vystavuje riziku zmrazení účtů. Tento subjekt se ukázal jako nenahraditelný při použití ve spojení s licencovanými offshorovými bankovními subjekty. 

  Tyto společnosti mohou fungovat velmi účinně se švédskými úvěrovými sdruženími a novozélandskými finančními společnostmi, jako způsob outsourcingu služeb pro daňové účely i poskytování dalších služeb členům úvěrového sdružení, s nimiž může mít švédská finanční správa potíže. Panamskou společnost lze jednoduše smluvně pověřit švédským US nebo novozélandskou finanční společností  poskytováním plateb a dalších služeb, čímž dochází k akumulaci příjmů v daňově svobodné Panamě než ve Švédsku nebo na Novém Zélandu.

  Hlavní výhody:

  Registrace v Panamě, zavedeném mezinárodním bankovním centru s více než stovkou bank. Subjekt je osvobozen o daně z příjmu dosaženého z činnosti mimo Panamu. Licence je snadno dostupná do dvou týdnů. K originálnímu španělskému vyhotovení se přikládá ověřený překlad do anglického jazyka s apostilou

  Hlavní nevýhody:

  Nejde o finanční instituci jako takovou. Tato společnost by měla být převážně využívána ke zpracování plateb, obvykle pro finanční subjekt registrovaný v jiné jurisdikci. Tyto licence stále společnosti neumožňují vyvíjet činnost v oblasti obchodování s cennými papíry (makléřská činnost nebo investiční fond), spoření a poskytování úvěrů (financování) nebo svěřenských (trustová společnost) služeb, které jsou regulovány odlišně a vyžadují typ licence s minimálními požadavky na kapitalizaci (obvykle 500.000 $) a veřejný audit. Panamská vláda je v tomto ohledu nesmlouvavá. 

   

  Balíčky panamských korporací pro finanční služby

  1) Jednoduchý balíček zahrnuje:

  • Finanční společnost
  • Ověřené listiny společnosti s apostilou
  • Registrované sídlo a jednatele v místě
  • Všechna relevantní podání u orgánů státní správy
  • Případné služby jmenovaného ředitele/sekretáře (nominee services) na dobu prvního roku zdarma 

  K dostupným dalším službám náleží:

  • On-line software eWallet
  • Zřizování clearingových účtů
  • Zřizování bankovních účtů
  • Řešení v oblasti debetních karet
  • Design webových stránek a bezpečné hostování
  • Plná IT podpora a školení 

   

  jak získat broker licenci

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IČO: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 774 553 446

Zajímá Vás více?


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Další jurisdikace
KOMPLETNÍ CENÍK
Top