ZAVOLÁME VÁM ZPĚT

Zavoláme Vám zpět.


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Bitcoin pokořil své historické maximum – nadělí si pod stromeček hodnotu 20.000 USD?

Bitcoin hranice jeho ceny

Spekulace na toto téma se v kruzích investorů objevovaly už nějakou dobu, začátkem tohoto týdne se však staly skutečností. Bitcoin po třech letech, byť nepatrně, překročil svou dosavadní maximální hodnotu. Na burze CoinDesk se v pondělí obchodoval za 19.829 USD. Od té doby jeho hodnota mírně poklesla, k dnešnímu dni se obchoduje za přibližně 19.300 USD.

Jak je pro bitcoin příznačné, překonání historického maxima přišlo poměrně nenadále. Ještě v polovině minulého týdne kryptoměna prudce klesla na přibližně 16.500 USD. Proč k tomu došlo tak náhle je otázka spíše pro finanční analytiky, lze se však domnívat, že v dlouhodobém horizontu poptávka po bitcoinu a tedy i jeho cena poroste. K tomuto optimistickému odhadu nás vede mj. záměr amerického poskytovalele platebích služeb PayPal, o kterém jsme Vás informovali zde: https://www.parkerhill.cz/paypal-integruje-kryptomeny-bitcoin-reaguje-rustem/; jeho prostřednictvím bude možné v roce 2021 bitcoinem platit ve více než 25 milionech obchodů.

Velká Británie přitvrdí s daní z pojistnéhoVelká Británie a Kanada si prozatím zachovají preferenční celní vztahy, Brexit nebrexit

Share Your Thoughts

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední příspěvky
Naše služby
9471354_s
Zahraniční společnosti
Offshore podnikání a jeho výhody
38690732_s
CZ & SK společnosti
Podnikání v ČR & SR, ready-made spol.
27122725_s
Daně
Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit
Kontaktujte nás


Smlouva o zpracování osobních údajů CZ/EN

Top